Tekli Ve Gecmeli Ilaç Kutusu (100 Adet)

Online tekli̇ ve gecmeli̇ i̇laç kutusu (100 adet) satışı, tekli̇ ve gecmeli̇ i̇laç kutusu (100 adet) satın alma ve çeşitli sepete ekleme kampanyaları, tekli̇ ve gecmeli̇ i̇laç kutusu (100 adet) kampanyalı en düşük satış fiyat
64.90 TL

 
 Sepete At
Kullanıcı Deneyimleri
Ürün Açıklaması & Özellikleri

Tekli ve geçmeli ilaç kutusu estetik ergonomik işlevsel yapısıyla çok kullanışlı üründür. Logo tipi birbirine monte edilebilir yapısı sayesinde kullanmakta olduğunuz ilaçların çeşidine adedine ve kullanım sıklığına göre kendi tasarımınızı meydana getirmenize olanak sağlar. Renk çeşitleri ve üzerindeki etiketler yardımıyla da ilaçlarınızı ve öğünlerinizi birbirinden ayırmanızda kolaylık sağlar. Yüz adet ürün beş ayrı renk çeşidi barındırır. Günlük haftalık ilaçlarınızı düzenlemenizi güvenle saklamanızı ve yanınızda kolayca hijyeniktaşımanızı sağlamaya yöneliktir.


Tekli ve geçmeli ilaç kutusu kapakları klipslidir, kapakların kapatıldığında kendiliğinden açılma riski yoktur. Tekli ve geçmeli kutular üzerinde gün ve öğün etiketleri yazılarak ilaçların unutulması veya karıştırılması önlenebilir.


Tekli ve geçmeli hap, tablet draje kutusu, temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir orijinal PP malzemeden imal edilmiştir.


Tekli ve geçmeli draje, hap, tablet kutusu üretiminde BPA yahut benzeri sağlığa zararlı olabilecek hammadde kesinlikle kullanılmamaktadır.


Tekli ve geçmeli ilaç kutusu eczane veya çeşitli sağlık kurumlarının satışını yapabileceği veya promosyon olarak müşterilerine dağıtabileceği tür üründür. Toptan adetli Tekli ve geçmeli ilaç kutusu alımlarında ürünlerin üzerine kuruma ait logo ve çeşitli grafik basarak üretebilir ve fiyat avantajları sağlayabiliriz.

Deneyiminizi paylaşın
64.90 TL  
  Ekle
Aynı fiyata, Daha fazlası!..
Kurumsal
İletişim Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
+90-533-56050 08
© Copyright 2007-2021 www.plastikmarketi.com
Designed by Zen Dizayn
Shakerlar