Haftalık İlaç Taşıma Kutusu

Online hastalık ilaç taşıma kutusu satışı, hastalık ilaç taşıma kutusu satın alma ve çeşitli sepete ekleme kampanyaları, hastalık ilaç taşıma kutusu kampanyalı en düşük satış fiyatları hepsi plastikmarketi.com da
64.90 TL

 
 Sepete At
Kullanıcı Deneyimleri
Ürün Açıklaması & Özellikleri

Haftalık ilaç taşıma kutusu, yedi ayrı bölüm bulunur.

Çanta ve cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz boyutlardadır. İlaçlarınızı güvenli ve steril bir şekilde her yere götürmenizi sağlar. Kapak kısımları klipslidir ve her biri ayrı açılır kapanır.

Kapakların kapatıldığında kendiliğinden açılma riski yoktur.Haftalık ilaç taşıma kutusu üzerinde pazartesi, salı çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar etiketleri bulunur. Üründe her gün için ayrı bir kutucuk bulunur. Bu yapısı ile aynı zamanda ilaç hatırlatma kutusu görevi görür.

 

Haftalık ilaç taşıma kutusu, temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir orijinal PP malzemeden imal edilmiştir.

 

Haftalık ilaç taşıma kutusu üretiminde BPA yahut benzeri sağlığa zararlı olabilecek hammadde kesinlikle kullanılmamaktadır.

 

Ürün eczane veya çeşitli sağlık kurumlarının satışını yapabileceği veya promosyon olarak müşterilerine dağıtabileceği bir üründür. Toptan adetli haftalık ilaç taşıma kutusu alımlarında ürünlerin üzerine kuruma ait logo ve çeşitli grafik basarak üretebilir .


Deneyiminizi paylaşın
64.90 TL  
  Ekle
Aynı fiyata, Daha fazlası!..
Kurumsal
İletişim Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
+90-533-56050 08
© Copyright 2007-2021 www.plastikmarketi.com
Designed by Zen Dizayn
Shakerlar