Exdoz 7/24 Ilac Tasıma Seti

Online exdoz 7/24 ilac tasima seti̇ satışı, exdoz 7/24 ilac tasima seti̇ satın alma ve çeşitli sepete ekleme kampanyaları, exdoz 7/24 ilac tasima seti̇ kampanyalı en düşük satış fiyatları hepsi plastikmarketi.com da
66.20 TL

 
 Sepete At
Kullanıcı Deneyimleri
Ürün Açıklaması & Özellikleri

Haftanın 7 günü,günde 2 /3 / 4 kez ilaç alması gerekenler için uygundur. 7/24 ilaç taşıma seti haftalık olarak hazırlanmıştır, düzenleyici kutu içinde yedi ayrı kutu barındırır.Bu kutularda öğünler için dörtkutucuk bulunur.

 

7/24 ilaç taşıma seti çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz boyutlardadır. İlaçlarınızı güvenli ve sterilşekilde her yere götürmenizi sağlar. Ürün kapakları klipslidir ve her biri ayrı açılır kapanır. Kapakların kapatıldığında kendiliğinden açılma riski yoktur. Haftalık ilaç taşıma kutusu üzerinde pazartesi, salı çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar ve sabah, öğlen, akşam, gece etiketleri bulunur. Aynı zamanda ilaç hatırlatma kutusu görevi görür.

 

Haftalık ilaç taşıma kutusu, temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir orijinal PP malzemeden imal edilmiştir.

 

Haftalık ilaç taşıma kutusu üretiminde BPA yahut benzeri sağlığa zararlı olabilecek hammadde kesinlikle kullanılmamaktadır.

 

Ürün eczane veya çeşitli sağlık kurumlarının satışını yapabileceği veya promosyon olarak müşterilerine dağıtabileceği tür üründür. Toptan adetli 7/24 ilaç taşıma seti alımlarında ürünlerin üzerine kuruma ait logo ve çeşitli grafik basarak üretebilir ve fiyat avantajları sağlayabiliriz.

 

Deneyiminizi paylaşın
66.20 TL  
  Ekle
Aynı fiyata, Daha fazlası!..
Kurumsal
İletişim Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
+90-533-56050 08
© Copyright 2007-2021 www.plastikmarketi.com
Designed by Zen Dizayn
Shakerlar