DİŞ FIRÇASI KUTUSU / KABI

Online di̇ş firçasi kutusu / kabi satışı, di̇ş firçasi kutusu / kabi satın alma ve çeşitli sepete ekleme kampanyaları, di̇ş firçasi kutusu / kabi kampanyalı en düşük satış fiyatları hepsi plastikmarketi.com da
5.19 TL

 
 Sepete At
Kullanıcı Deneyimleri
Ürün Açıklaması & Özellikleri

Diş fırçası kutusu evinizde ofisinizde seyahat ederken çantanızda valizinizde her nerede olursa olsun diş fırçasını dış etkenlerden koruyan hijyenik kalmasını sağlayan pratik üründür.

Evinizde yahut yurtta ya da seyahatte olun hiç fark etmez. Diş fırçası kabı sağlık açısından çok önemlidir. Lakin dişinize gösterdiğiniz önemi diş fırçasına da göstermeniz gerekir. Diş fırçası hijyenik olmalı ve temiz kalmalıdır. Sadece seyahatte değil, arkadaşınızda kalacağınız zaman ya da uzun çalışma saatlerinde, önemli bir toplantıdan önce ya da öğlen yemeğinden sonra ihtiyacınız olduğunda onu yanınızda taşımanız, taşırken muhafaza etmeniz hep sorundur.

Hayatınızı kolaylaştıran sağlıklı ürünler üreticisi Extra Plastik size estetik ve pratik kullanabileceğiniz bir mamul sunuyor.

Diş fırçası kutusu temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir orijinal PP hammaddeden imal edilmiştir.

Diş fırçası kutusu üretiminde BPA veya benzeri sağlığa zararlı olabilecek hammadde kesinlikle kullanılmamaktadır.

Diş fırçası kabı diş macunu, diş fırçası üreticilerinin, eczanelerin veya diş hekimlerinin satabileceği yahut promosyon olarak müşterilerine dağıtabileceği tür üründür. Toptan adetli Diş fırçası kabı alımlarda ürünlerin üzerine firmanıza ait logo ve çeşitli grafik basarak üretebilir ve fiyat avantajları sağlayabiliriz.

Deneyiminizi paylaşın
5.19 TL  
  Ekle
Aynı fiyata, Daha fazlası!..
Kurumsal
İletişim Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
+90-533-56050 08
© Copyright 2007-2021 www.plastikmarketi.com
Designed by Zen Dizayn
Shakerlar