Çocuk Shaker/Su Matarası/Suluk

Online çocuk shaker/su matarası/suluk satışı, çocuk shaker/su matarası/suluk satın alma ve çeşitli sepete ekleme kampanyaları, çocuk shaker/su matarası/suluk kampanyalı en düşük satış fiyatları hepsi plastikmarketi.com da
12.98 TL

 
 Sepete At
Kullanıcı Deneyimleri
Ürün Açıklaması & Özellikleri

ÇOCUK SHAKER/SU MATARSI HAKKINDA BİLGİ

Okulda gezilerde piknikte beslenme çantalarında bisiklet araba gibi taşıtlarda çocukların yanında her daim su bulunması onun çocuk sağlığı için gerçekten çok önemlidir. 

Çocuk shaker su matarası/suluk gibi ürünleri alırken nerede hangi ham maddeler kullanılarak üretildiğini araştırmalıyız. Bilhassa uzak doğuda ne kullanılan ham madde üretim şartları sağlıksız ürünlerden uzak durmalıyız.

Firmamız Extra Plastik sporcu ürünleri, protein shaker karıştırıcı kabı üretim yelpazesinde yer alan çocuk shaker / su matarası şık estetik ve sağlık gözetilerek üretilmiş fit bir üründür.

TOPLU SHAKER ALIMLARINDA SİZE ÖZEL BASKILI ÜRÜN

Okul spor salonu kırtasiye gibi işletmelerin satış yahut promosyon amaçlı toptan adetli çocuk shaker/su matarası siparişlerinde avantajlı toplu alım fiyatı alabilirler. Bunun yanında her ürünümüzde olduğu gibi bin üstü alımlarda shaker üzerine alıcının logosu yahut uygun gördüğü grafik görsel basılarak üretilebilir.

ÇOCUK SHAKER/SU MATARSI FİYATI 

Perakende; Çocuk Shaker/Su Matarası fiyat ve satın alma seçenekleri için bizimle iletişime geçiniz.

Toptan; Çocuk Shaker/Su Matarası alımlarında fiyatı belirleyen başlıca etkenlerden biri alınacak adet miktarı ve ürün üzerine istenen görsel serigrafidir. Bu konuda daha geniş bilgi bizimle iletişime geçiniz.

 


Deneyiminizi paylaşın
12.98 TL  
  Ekle
Aynı fiyata, Daha fazlası!..
Kurumsal
İletişim Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
+90-533-56050 08
© Copyright 2007-2021 www.plastikmarketi.com
Designed by Zen Dizayn
Shakerlar